דרכי האזנה חלופיות:

1) האזנה בנגן הטלפון הסלולרי

2) האזנה בתוכנת מדיה פלייר

טיפ: ניתן ללחוץ על הקישור השני עם המקש הימני בעכבר ולהוריד את הקובץ לשולחן העבודה אצלכם במחשב להאזנה קלה ונוחה.

רדיו ברסלב - לוח השידורים

הערה חשובה: בשל היות חלק מהשידורים מוקלטים, ייתכנו אי דיוקים בזמני השידור

יום ראשון

07:30-08:00 - ברכות השחר - עזרא מצרי
08:15-09:15 - שירים וסיפורים
09:30-10:30 - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה
11:15-12:15 - הרב אליהו גודלבסקי
13:00-14:00 - סיפורי מעשיות - הרב אהוד שדה
14:00-15:00 - שירים שמחים ברצף
15:00-16:00 - עמוד היומי בליקוטי מוהר"ן - הרב שמעון טייכנר
17:00-18:00 -
18:30-19:30 - משה גלזר
20:00-21:00 - הרב ארז משה דורון
21:30-22:30 - אש קודש - הרב רונן חזיזה
23:00-24:00 - שידור חוזר - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה

יום שני

07:30-08:00 - ברכות השחר - עזרא מצרי
08:15-09:15 - שירים וסיפורים
09:30-10:30 - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה
11:15-12:15 - הרב בנימין זאב חשין
13:00-14:00 - הרב אברהם וייצהנדלר
14:00-15:00 - שירים שמחים ברצף
15:00-16:00 - עמוד היומי בליקוטי מוהר"ן - הרב שמעון טייכנר
16:45-17:45 - אליעזר גולדמן
18:30-19:30 - הרב מאיר שלמה
20:15-21:15 - הרב אברהם סייג
22:30-23:30 - מרפא לנפש - אורן ושמעיה
24:00-01:00 - שידור חוזר - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה

יום שלישי

07:30-08:00 - ברכות השחר - עזרא מצרי
08:15-09:15 - שירים וסיפורים
09:30-10:30 - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה
11:15-12:15 - הרב נתן שפירא
13:00-14:00 - אלון אריאל
14:00-15:00 - שירים שמחים ברצף
15:00-16:00 - עמוד היומי בליקוטי מוהר"ן - הרב שמעון טייכנר
17:30-18:00 - מגלים עולם - ישראל אייל אהרון
18:30-19:30 - לקום להתעורר
20:15-21:15 - הרב אהרון ישכיל
22:30-23:30 - הרב שלום ארוש
24:00-01:00 - שידור חוזר - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה

יום רביעי

07:30-08:00 - ברכות השחר - עזרא מצרי
08:15-09:15 - שירים וסיפורים
09:30-10:30 - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה
11:15-12:15 - הרב יחיאל יעקובזון
13:00-14:00 - שלום בית - הרב אהוד שדה
14:00-15:00 - שירים שמחים ברצף
15:00-16:00 - עמוד היומי בליקוטי מוהר"ן - הרב שמעון טייכנר
16:45-17:15 - הרב עופר שלמה גיסין
18:30-19:30 - הרב פינחס בונקר
20:15-21:15 - הרב ישראל יצחק בזנסון
22:30-23:30 - השלישיה
24:00-01:00 - שידור חוזר - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה

יום חמישי

07:30-08:00 - ברכות השחר - עזרא מצרי
08:15-09:15 - שירים וסיפורים
09:30-10:30 - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה
11:15-12:15 - הרב שלום סבג
13:00-14:00 - הרב צביקה צוקר
14:00-15:00 - שירים שמחים ברצף
15:00-16:00 - עמוד היומי בליקוטי מוהר"ן - הרב שמעון טייכנר
16:30-17:30 - הרב יעקב חיון
18:30-19:30 - ישראל דגן
20:15-21:15 - הרב עופר ארז
22:30-23:30 - מים עמוקים
24:00-01:00 - שידור חוזר - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה

יום שישי

07:30-08:00 - ברכות השחר - עזרא מצרי
08:15-09:15 - שירים וסיפורים
09:30-10:30 - היחידה המיוחדת ללוחמה בעצבות - הרב אהוד שדה
11:15-12:15 - הכנה לשבת - ערן אבל
13:00-14:00 - לקראת שבת - הרב אהוד שדה
14:00-15:00 - שירי שבת
15:00-16:00 - עמוד היומי בליקוטי מוהר"ן - הרב שמעון טייכנר
16:00-17:00 - שירי שבת

מוצאי שבת

שירים למוצאי שבת
20:00-21:00 - המבדיל בין קודש לחול - אופיר
21:00-22:00 - רצף מחרוזות שמחה
22:00-23:00 - שמחת חברים - יונתן ויפתח